Akademia Morska w Gdyni

Szukaj Akademia Morska w Gdyni Poczta Mapa serwisu
Zeszyty Naukowe

Akademii Morskiej

w Gdyni

STRONA GŁÓWNA

 
 

KONTAKT

Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej




Członkowie Międzynarodowego Komitetu Naukowego
Zeszytów Naukowych Akademii Morskiej w Gdyni
w 2017 roku




  1. Ireneusz CZARNOWSKI – Gdynia Maritime University, Poland – Chair/Przewodniczący
  2. Haitham ABU-RUB – Texas A&M University at Qatar, Qatar
  3. Marcjanna AUGUSTYN – Hull University Business School, Great Britain
  4. Artur BEJGER – Maritime University of Szczecin, Poland
  5. Andrzej BIEŃ – AGH University of Science and Technology in Cracow, Poland
  6. Enrique Romero CADAVAL – University of Extremadura, Badajoz, Spain
  7. Jose Manuel Ferreira das Dores COSTA – Infante D. Henrique Nauticals School, Lisbon, Portugal
  8. Piotr Oskar CZECHOWSKI – Gdynia Maritime University, Poland
  9. Sergej Petrovic DENISIUK – National Technical University Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine
  10. Jacek JANUSZEWSKI – Gdynia Maritime University, Poland
  11. Andrei KHUDOLEY – V. Luikov Heat and Mass Transfer Institute of the National Academy of Sciences of Belarus, Belarus
  12. Serdjo KOS – University of Rijeka, Croatia
  13. Pentti KUJALA – Helsinki University of Technology, Finland
  14. Tatyana KUZNETSOVA – V. Luikov Heat and Mass Transfer Institute of the National Academy of Sciences of Belarus, Belarus
  15. Pasqualina LAGANA – University of Messina, Italy
  16. Vladimir LOGINOVSKY – Admiral Makarow State Maritime Academy, St. Petersburg, Russia
  17. Bohdan MANDZIJ – Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  18. Barbara MARCISZEWSKA – Gdynia Maritime University, Poland
  19. Takeshi OKADA – Dept of Applied Linguistics Graduate School of International Cultural Studies, Tohoku University, Japan
  20. Salvatore PARIZI – Ministry of Health, Italy
  21. Stanislav RUSZ – VŠB - Technical University of Ostrava, Czechia
  22. Volodymyr SAFONOV – National Science Center Kharkov Institute of Physics and Technology, Ukraine
  23. Izabela STEINKA – Gdynia Maritime University, Poland
  24. Ryszard STRZELECKI – The Institute of Electrical Engineering in Warsaw, Poland
  25. Paweł ŚNIATAŁA – Poznań University of Technology, Poland
  26. Adam WEINTRIT – Gdynia Maritime University, Poland
  27. Krzysztof WIERZCHOLSKI – Koszalin University of Technology, Poland
  28. Hideo YABUKI – Tokyo University of Marine Science and Technology, Japan
  29. Paweł ZALEWSKI – Maritime University of Szczecin, Poland
  30. Burkhard ZIEGLER – The Mittelhessen University of Applied Sciences, Germany
  31. Ganna ZYKOVA – National Science Center Kharkov Institute of Physics and Technology, Ukraine
  32. Joanna ŻUKOWSKA – Gdańsk University of Technology, Poland